Wybierz: PL DE
Jesteś tutaj: Polityka Prywatności
 • co w sklepie?

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

www.ecolandiabio.pl

§1

Określenie właściciela serwisu

1. Właścicielem Serwisu jest:

Ecolandia spółka cywilna Wiktoria Osadowska, Wioletta Bugla

z siedzibą przy  ul. Opawska 7, 47-400 Racibórz

NIP: 6472583058                       

REGON: 380444656

Telefon: 536480030         

E-mail: ecolandia.bio@gmail.com

§2

Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

 1. Właściciel serwisu ecolandiabio.pl respektuje i szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

 

 1. Właściciel serwisu ecolandiabio.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych użytkowników.

 

 1. Dane użytkowników są chronione w sposób zapewniający ich ochronę przed dostępem osób trzecich.

 

 1. Właściciel serwisu ecolandiabio.pl zbiera dane podawane przez Klientów podczas kontaktu z pracownikami ecolandiabio.pl lub podczas zawierania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną .

 

 1. Dane użytkowników są wykorzystywane w celach:

 • handlowych – w celu realizacji umowy. Na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje o przebiegu procesu realizacji zamówienia.

 • marketingowych - na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje handlowe, informacje o nowościach w serwisie lub nowościach handlowych, inne informacje o charakterze reklamowym, promocyjnym, oferty handlowe - wysyłane cyklicznie – jeżeli wyrazi na to odrębną zgodę.

 • Kontaktu ze strony pracowników ecolandiabio.pl

 

 1. Dane użytkowników nie są przekazywane innym firmom. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazywanie danych osobowych podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

 

 1. Właściciel serwisu ecolandiabio.pl może kontaktować się z użytkownikiem mailowo, lub telefonicznie m.in. celem weryfikacji danych - koniecznych do realizacji umowy.

 

 1. Użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia. Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu ecolandiabio.pl pod adresem e-mail:  ecolandia.bio@gmail.com